נמצאו 6 תוצאות עבור חיפוש התג : מנוע חיפוש

סוף סוף אפשר להציץ לגוגל

סוף סוף אפשר להציץ בדפים שמתקבלים בעקבות החיפוש שלנו בגוגל. גוגל יצאה עם פיצ'ר חדש – Instant Previews. כמו פיצ'ר קודם שהועלה לאחרונה, גם פיצ'ר זה נועד לחסוך זמן בחיפוש. הרעיון הזה כל כך מתבקש כאשר חושבים על זה: ליד כל תוצאה... (קרא עוד...)

חיפוש בגוגל - לא חתונה קתולית

חיפוש בגוגל - לא חתונה קתולית כשאנחנו רוצים לחפש משהו באינטרנט, הנטייה הראשונית שלנו היא לחפש ב-Google. קראתי ידיעה ב-Networkworld הממחישה למה כדאי להסתכל מעבר ל-Google: במחקר שנערך בארה"ב נמצא שמנועי החיפוש העיקריים -Google, Yahoo,... (קרא עוד...)

איך תכנון טיול לאמסטרדם קשור לתכנון העסק שלך

כשסיפרתי שאני ובן זוגי טסים לאמסטרדם, גיסתי ישר שלפה מדריך כיס ואני בהתלהבות עברתי עליו, בוחרת את המקומות שאני רוצה לבקר במהלך השהות הקצרה. אבל פתאום אני קולטת שהמדריך הוא משנת תרפפ"ו (טוב... אולי קצת הגזמתי, משנת... (קרא עוד...)

שאלות נפוצות

מה זה מידענות? מידענות היא תחום איתור מידע, על סוגיו וייצוגיו השונים, ארגונו, עיבודו וניהולו כדי להשיג יעד מוגדר, לרוב לסיוע בתהליך קבלת החלטות ובניית אסטרטגיות בחברה.   מתי נדרש לך מידע עסקי? כדי להתמודד בצורה... (קרא עוד...)

לפתוח עיניים ואוזניים, להסתכל סביב וללמוד מאחרים

כבר מספר חודשים אני בתהליך למידה ענק, אני קוראת ומקשיבה להמון חומרים מקצועיים –בתחום מומחיותי ובתחומים שמסייעים לי בקידום העסק שלי כמו תחום השיווק והמכירות, שיווק בפייסבוק ועוד.   לא מעט שמעתי את המשפט הבא – למה... (קרא עוד...)

רשימת מאגרי מידע בעברית

  מאגר מידע הוא אוסף של נתונים שנאספו ע"י גוף כלשהו ונבדקו על מנת להבטיח את אמינותם. חשוב לציין שהמאגרים מעודכנים תדירות ומקוטלגים בצורה המקלה על שליפת המידע הרלוונטי. קיימים שני סוגים של מאגרי מידע: מאגרי מידע פתוחים... (קרא עוד...)


 
עירית אבידור - info4biz| טל: 03-5332657 | נייד: 050-7501257 | contact@iritinfo.com