נמצאו 10 תוצאות עבור חיפוש התג : מאגרי מידע

רשימת מאגרי מידע בעברית

  מאגר מידע הוא אוסף של נתונים שנאספו ע"י גוף כלשהו ונבדקו על מנת להבטיח את אמינותם. חשוב לציין שהמאגרים מעודכנים תדירות ומקוטלגים בצורה המקלה על שליפת המידע הרלוונטי. קיימים שני סוגים של מאגרי מידע: מאגרי מידע פתוחים... (קרא עוד...)

עירית אבידור | info4biz

  מעוניין במידע כדי לפרוץ או להתרחב בשוק הבינלאומי? רוצה מידע על משקיעים פוטנציאליים בחו"ל? מה עם להגדיל את מאגר הלקוחות הפוטנציאליים שלך?   כל חברה זקוקה למידע שיווקי - עסקי על מנת להכין תוכנית שיווק... (קרא עוד...)

אודות

  info4biz הוקמה ומנוהלת ע"י עירית אבידור, בוגרת תואר שני במנהל-עסקים (MBA) בפקולטה לניהול רקאנטי באוניברסיטת תל-אביב, ובעלת ניסיון של מעל 8 שנים בביצוע מחקרי שוק בארץ ובחו"ל. מתמחה במתן שירותי מידענות... (קרא עוד...)

שירותים

  Info4biz מתמחה באיתור, סינון וניתוח מידע עסקי על מנת להקל עליך בקבלת החלטות עסקיות ובפיתוח אסטרטגיות כאשר אתה מתכנן לפרוץ או להתרחב בשוק הבינלאומי. מומחים למידע. אנחנו מתחילים את התהליך בהעלאת השאלות שצריכות... (קרא עוד...)

כתבו לנו

צור עימי קשר באמצעות טופס זה. אשמח לעמוד לשירותך בכל בעיה, שאלה, הצעה או בקשת מידע. עירית אבידור - info4biz טלפון:   03-5332657  נייד:    050-7501257  דוא"ל: contact@iritinfo.com * שם: * אי-מייל:... (קרא עוד...)

שאלות נפוצות

מה זה מידענות? מידענות היא תחום איתור מידע, על סוגיו וייצוגיו השונים, ארגונו, עיבודו וניהולו כדי להשיג יעד מוגדר, לרוב לסיוע בתהליך קבלת החלטות ובניית אסטרטגיות בחברה.   מתי נדרש לך מידע עסקי? כדי להתמודד בצורה... (קרא עוד...)

איך תכנון טיול לאמסטרדם קשור לתכנון העסק שלך

כשסיפרתי שאני ובן זוגי טסים לאמסטרדם, גיסתי ישר שלפה מדריך כיס ואני בהתלהבות עברתי עליו, בוחרת את המקומות שאני רוצה לבקר במהלך השהות הקצרה. אבל פתאום אני קולטת שהמדריך הוא משנת תרפפ"ו (טוב... אולי קצת הגזמתי, משנת... (קרא עוד...)

סוף סוף אפשר להציץ לגוגל

סוף סוף אפשר להציץ בדפים שמתקבלים בעקבות החיפוש שלנו בגוגל. גוגל יצאה עם פיצ'ר חדש – Instant Previews. כמו פיצ'ר קודם שהועלה לאחרונה, גם פיצ'ר זה נועד לחסוך זמן בחיפוש. הרעיון הזה כל כך מתבקש כאשר חושבים על זה: ליד כל תוצאה... (קרא עוד...)

לפתוח עיניים ואוזניים, להסתכל סביב וללמוד מאחרים

כבר מספר חודשים אני בתהליך למידה ענק, אני קוראת ומקשיבה להמון חומרים מקצועיים –בתחום מומחיותי ובתחומים שמסייעים לי בקידום העסק שלי כמו תחום השיווק והמכירות, שיווק בפייסבוק ועוד.   לא מעט שמעתי את המשפט הבא – למה... (קרא עוד...)

חיפוש בגוגל - לא חתונה קתולית

חיפוש בגוגל - לא חתונה קתולית כשאנחנו רוצים לחפש משהו באינטרנט, הנטייה הראשונית שלנו היא לחפש ב-Google. קראתי ידיעה ב-Networkworld הממחישה למה כדאי להסתכל מעבר ל-Google: במחקר שנערך בארה"ב נמצא שמנועי החיפוש העיקריים -Google, Yahoo,... (קרא עוד...)


 
עירית אבידור - info4biz| טל: 03-5332657 | נייד: 050-7501257 | contact@iritinfo.com